Šio įrenginio generuojami impulsai sustiprina nusilpusias organizmo ląsteles, atstato jų gyvybingumą bei energiją.

Terapijos taikymas

– Chroniškas skausmas
– Lėtinis nuovargis ir išsekimas
– Artritas ir nugaros skausmai
– Kaulų ir sąnarių ligos
– Sausgyslių, raiščių ir raumenų patempimai
– Alergijos ir astma
– Nemiga ir migrena
– Reabilitacija
– Urologija
– Neurologija
– Nudegimai
– Sporto medicina ir ortopedija

Kaip tai veikia?

Kūną nuosekliai skenuojant aplikatoriumi, pacientas pats jaučia savo organizmo reakciją į aparato siunčiamus elektromagnetinius impulsus. Kūnas reaguodamas skausminiu atsaku parodo, kuriose organizmo vietose yra ūminių ar įsisenėjusių sveikatos sutrikimų. Nustačius problemines sritis, sudaroma individuali terapijos programa, kurios trukmė kiekvienam pacientui yra skirtinga ir gali trukti nuo 10 iki 30 minučių. Išskirtiniais atvejais tai gali trukti iki kelių valandų. Ši prcedūra užtikrina, kad ląstelės funkcionuotų tinkamai ir įsivyrautų pusiausvyra ląstelių lygmenyje. Vienas svarbiausių veiksnių tai ląstelės membranos potencialas, kuris yra nuo -70. iki -90mVBūtent jis užtikrina ląstelių membranų sveiką aktyvumą dėl kurio vyksta medžiagų apykaita ir ląstelė išlaiko savo funkcionalumą. Sveikos ląstelės užtikrina pagrindinį, kalio ir natrio jonų keitimąsi, taip aktyvina įvairius biocheminius procesus vykstančius jūsų organizme, kurie mažina uždegimus bei stimuliuoja sveikatinimosi ir gydymo procesus. Terapija yra paprasta ir neskausminga. Tinkama įvairaus amžiaus pacientams. 

Pasiruošimas

PAPIMI ląstelių regeneracijos terapijai specialus pasiruošimas nėra reikalingas.

DĖMESIO ! 
Šios procedūros griežtai DRAUDŽIAMA taikyti jei:
Pacientas turi bet kokį elektroninį implantą
Turėjo šuntavimo operaciją, gydomas po infarkto
Turi transplantuotų organų
Turi organizme žiedinės struktūros (metalo) svetimkūnių
Pacientė moteris kuri laukiasi 

Skausmai, spazmai, įtampa

Skausmu organizmas signalizuoja apie jį kankinančias problemas – medžiagų trūkumą, kraujotakos sutrikimus, raumenų įtampą ir kitas. PAPIMI  įrenginio skleidžiami elektromagnetiniai impulsai gali prasiskverbti iki 25cm. į organizmą, o tai leidžia pasiekti giliai esančius, kitais gydymo metodais sunkiai pasiekiamus, audinius. Ši ląstelių regeneracijos terapija gerina kraujo mikrocirkuliaciją audiniuose, skatina reikiamų medžiagų patekimą į ląsteles, tokiu būdu sumažindama ar net visiškai panaikindama skausmus, spazmus, atkurdama sąnarių judumą.

Traumos, lūžiai, patempimai

Ląstelių regeneracijos terapija tinka norintiems sumažinti skausmus, jaučiamus po įvairių traumų (sausgyslių, raiščių ar raumenų patempimų, plyšimų, kaulų lūžių). Terapija skatina kraujotaką, tuo pačiu spartindama gijimą, mažindama patinimą ir skausmą. Sėkminga VibraMedica klinikos praktika rodo, kad ląstelių regeneracijos terapija PAPIMI aparatu, gali paspartinti potrauminių sužalojimų gijimą net iki 50%.

Lėtinis nuovargis, nemiga, išsekimas

PAPIMI aparato skleidžiami elektromagnetiniai impulsai teigiamai veikia endokrininę sistemą ir suaktyvina limfos apytaką. Tai pagerina bendrą žmogaus savijautą, suteikia energijos bei stiprina imuninę sistemą. Pagerėjus medžiagų apykaitai, pacientai jaučiasi energingesni ir žvalesni. Taigi, jeigu nuolatos jaučiatės pavargę, nepavyksta atsipalaiduoti ir pailsėti, ląstelių regeneracijos terapija PAPIMI aparatu gali būti geriausias Jūsų pasirinkimas.
 
DĖMESIO !
Šios procedūros griežtai DRAUDŽIAMA taikyti jei:
Pacientas turi bet kokį elektroninį implantą
Turėjo šuntavimo operaciją, gydomas po infarkto
Turi transplantuotų organų
Turi organizme žiedinės struktūros svetimkūnių
Pacientė moteris kuri laukiasi